Gra Terenowa Zagraj w Wieś Mocy

Wyobraź sobie, że możesz spędzić czas z tymi, którzy są Ci najbliżsi. W miejscu, które jest Wam najprzyjaźniejsze. W atmosferze wyciszenia i kreatywnego rozwoju… Witamy w naszej Wiosce – miejscu, w którym szczęście zyskuje nowe znaczenie.

Nasza wioska to miejsce, w którym ludzie mogą spotkać się ze sobą i z Naturą. Chcemy współtworzyć Przestrzeń, w której Ty i Twoje dzieci spotkacie ciepłe promienie słońca i dobra natury, dzięki którym zapomnicie o absorbującej codzienności. To tutaj spędzicie niepowtarzalnie chwile.

WIOSKA TEMATYCZNA – „WIOSKA MOCY”

W Dąbrowie drogowskaz na Niestronno drogę Ci wskaże do naszej Wioski Mocy. Gdy już opuścisz Dąbrowę, przy 7-ym drzewie rosnącym po lewej stronie (duży kasztanowiec) skręć w polną drogę po prawej stronie – Parlin 7;

Przywita Cię szum drzew, zarówno tych starych, okazałych jak i młodych okazów, do poznania których zachęcą cię stojące obok tabliczki wiedzy. Zapach kwitnącej lipy, świeżo ściętej trawy i śpiew polnych ptaków pomoże Ci zapomnieć o trudach codziennego dnia. Zamieszkały one w kilu budkach lęgowych, o których też wiele możesz się nauczyć ze stojącej przy altanie tablicy.

Z dala od hałasu ruchliwych dróg i zgiełku miast przeniesiesz się wspomnieniami do znajomych z dzieciństwa ogrodów i lasów a Twoje dzieci wybiegają się po trawie i poznają kilka ciekawostek przyrodniczych.

Nasza wioska jest doskonałym miejscem dla rodzin chcących spędzić wspólnie czas na łonie natury.

Gra terenowa „Zagraj w Wieś Mocy” – jednodniowa cykliczna gra terenowa organizowana w każdą trzecią niedzielę sierpnia – wydarzenie bezpłatne promujące rodzinną zabawę na łonie natury. Amatorzy mocnych wrażeń, którzy podejmą ryzyko udziału w grze otrzymają wskazówki jak pokonać wyznaczoną pełną atrakcji trasę.

Zadaniem „ryzykantów” jest odwiedzenie wszystkich tajemniczych zakątków, wykonanie jeszcze dziwniejszych zadań, za które otrzymują „dukaty mocy”, oraz stempel na karcie przygody. Drużyna Mocy odwiedza poszczególne zakątki w dowolnie wybranej przez siebie kolejności.

Gra dedykowana jest wszystkim grupom wiekowym.

Kontakt
Stowarzyszenia Młode Dęby
Wioska Mocy
Parlin 7
88-306 Dąbrowa

osoba do kontaktu:
Agnieszka Ziółkowska
tel. 501 745 355
e-mail: wioskamocy@gmail.com
www.mlodedeby.org